Цензор.НЕТ

30.03.17 12:54

Порошенко провів зустріч із президентом Мальти. ФОТО

У рамках участі у розширеному саміті Європейської народної партії на Мальті Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Республіки Мальта Марією-Луїзою Колейро прекому.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Повідомляють, що співрозмовники висловили готовність інтенсифікувати українсько-мальтійський політичний діалог на всіх рівнях. У цьому зв'язку було підтверджено запрошення Президенту України відвідати Мальту з державним візитом у травні цього року.

Сторони висловили зацікавленість у поглибленні торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між Україною та Мальтою, зокрема у таких галузях, як транспорт, сільське господарство, туризм тощо.

Порошенко провів зустріч із президентом Мальти 01

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко: "С Президентом Европейской народной партии Джозефом Долем скоординировали пути усиления международного давления на Российскую Федерацию"

Голова Української держави висловив переконання, що Мальтійське головування у Раді ЄС ознаменується надзвичайно важливими подіями у співпраці Україна-Європейський Союз: набуттям чинності Угоди про асоціацію та лібералізацією візового режиму для громадян України.

Президент України подякував керівництву Мальти за добре організований Конгрес Європейської народної партії. Президент Мальти окремо відзначила виступ Петра Порошенка на саміті, наголосивши на важливості відстоювання спільних цінностей. Вона також зазначила, що Мальта постійно підтримує Україну, починаючи з проголошення незалежності нашої держави у 1991 році.

Нагадаємо, Петро Порошенко перебуває з робочим візитом на Мальті. Програмою візиту заплановано виступ очільника держави на Конгресі Європейської народної партії на тему "Майбутнє Європи", участь у розширеному саміті ЄНП, а також зустрічі з лідерами низки держав-членів Євросоюзу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики