Цензор.НЕТ

31.03.17 15:29

Горілку, вироблену в "ЛНР", виявили під час обшуків на складах "Тедіс Україна" і в кабінеті одного з керівників АМКУ. ФОТО

Під час обшуків у справі про виведення в обхід санкцій коштів з України, а також фінансування тероризму, щодо дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ "Мегаполіс Україна" (тепер - "Тедіс Україна") на складах фірми знайшли горілку, виготовлену на окупованій території Луганщини. Таку горілку виявили в кабінеті одного з керівників АМКУ.

Про це повідомляє джерело Цензор.НЕТ.

Правоохоронці під час обшуку на складах "Тедіс Україна", що на ринку "Юність" у Києві, виявили горілку, вироблену на окупованій території Луганщини.

Також дивіться: "Суспільство має право вимагати відставки", - Аваков про причетність АМКУ до схеми фінансування терористів. ВIДЕО

При цьому, таку саму пляшку горілки, з написом на етикетці "Зроблено в "ЛНР", виявили під час обшуку в кабінеті одного з керівників Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Горілку, вироблену в ЛНР, виявили під час обшуків на складах Тедіс Україна і в кабінеті одного з керівників АМКУ 01

Зазначимо, 30 березня зранку Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ викрила схему особливо крупного ухилення від сплати податків і незаконного виведення мільярдів гривень за кордон: нині 1000 правоохоронців проводять обшуки. "Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2012 до сьогодні дійсним власником монопольного дистриб'ютора тютюнових виробів "ТОВ Мегаполіс Україна" (тепер - "Тедіс Україна") є зокрема громадянин РФ Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовано санкції у вигляді заборони виведення коштів з України за кордон. Під впливом Кесаєва на ключові посади в ТОВ "Тедіс" призначено осіб, які всі свої рішення узгоджують із членом ради директорів російського ЗАТ "Завод імені Дегтярьова" - одного з постачальників зброї терористичним організаціям "ДНР" - "ЛНР"Джерело: http://ua.censor.net.ua/n434293. Попри заборону РНБО та НБУ через рахунки фірм-транзитерів за 2015-17 виведено 2,5 млрд грнДжерело: http://ua.censor.net.ua/n434293", - повідомив Луценко.

Пізніше стало відомо, що в рамках цієї справи ГПУ проводить обшуки в Антимонопольному комітеті.

Тим часом Аваков, коментуючи причетність АМКУ до схеми фінансування терористів заявив: "Суспільство має право вимагати відставки".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики