Цензор.НЕТ

19.04.17 22:43

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 240 мільйонів гривень, організатору повідомлено про підозру. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою викрили конвертаційний центр з оборотом понад 240 мільйонів гривень.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначають: "У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 5 ст. 27 (види співучасників) КК, була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам Києва і Київської області послуги з формування незаконних валових витрат і переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники придбали корпоративні права низки транзитних компаній. Формування податкового кредиту з ПДВ для підконтрольних їм підприємств здійснювалося за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі у компаній-імпортерів, які фактично реалізовували імпортовані товари за готівку. Надалі здійснювалась підміна номенклатури товару.

При цьому отримані від вигодонабувачів безготівкові грошові кошти перераховувалися на рахунки підконтрольних організаторам схеми фіктивних компаній і знімалися готівкою, після чого разом із підробленими первинними документами передавалися замовникам таких послуг.

Загальний оборот конвертаційного центру склав понад 240 мільйонів гривень.

Унаслідок проведених у Києві трьох обшуків було виявлено та вилучено понад 50 тисяч гривень готівкою, комп'ютерну техніку, 21 банківську карту, бухгалтерські та фінансово-господарські документи, 30 печаток фіктивних підприємств, а також оригінали паспортів громадян України, які були вкрадені або втрачені і використовувалися для реєстрації фіктивних підприємств і відкриття рахунків.

Крім того, накладено арешт на 21 рахунок, на яких заблоковано майже 250 тисяч гривень.

Організатору конвертаційного центру повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212, на його майно накладено арешт. Слідчі дії тривають".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конвертцентр, через який "відмили" 100 млн грн, ліквідовано в Одесі. ФОТОрепортаж

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 240 мільйонів гривень, організатору повідомлено про підозру 01

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 240 мільйонів гривень, організатору повідомлено про підозру 02

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 240 мільйонів гривень, організатору повідомлено про підозру 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики