Цензор.НЕТ

16.05.17 18:12

У Київській області податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 220 мільйонів гривень. ФОТО

У Київській області співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою припинили діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 220 мільйонів гривень.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначають: "У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, була встановлена ​​група осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектора економіки м. Києва, Київської та інших областей України з незаконного формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники зареєстрували і придбали корпоративні права низки транзитних підприємств. На їхні рахунки компанії реального сектора економіки перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари і послуги. Після цього гроші знімалися готівкою та за винятком 10-12% передавалися замовникам незаконної конвертації.

Загальний оборот конвертаційного центру становить понад 220 мільйонів гривень.

Унаслідок проведених 17 обшуків було виявлено та вилучено 5,5 тисячі доларів США та 133 тисячі гривень готівкою, фінансово-господарські документи і чорнові записи, які підтверджують ведення незаконної діяльності, комп'ютерну техніку, 89 печаток підприємств. Також накладено арешт на 54 банківські рахунки підприємств, відкриті в трьох банках.

Зараз слідчі дії тривають".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 240 мільйонів гривень, організатору повідомлено про підозру. ФОТОрепортаж

У Київській області податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 220 мільйонів гривень 01

У Київській області податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 220 мільйонів гривень 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики