Цензор.НЕТ

28.05.17 11:10

У Донецькій області податківці перекрили канал незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію. ФОТОрепортаж

У Донецькій області співробітники податкової міліції спільно зі Службою безпеки України та прокуратурою викрили роботу центру мінімізації митних платежів, за допомогою якого здійснювалося незаконне переміщення товарів на тимчасово окуповану територію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під час операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів - обов'язкових платежів) та ч. 5 ст. 27 (Види співучасників) КК, була встановлена ​​група осіб, яка організувала незаконну схему ввезення на непідконтрольну територію Донецької області товарів і продуктів харчування, використовуючи схему перерваного експорту. Для здійснення доставки товарів між підконтрольними організаторам компаніями-експортерами та компаніями-нерезидентами укладалися зовнішньоекономічні контракти.

Митне оформлення вивезення товарів оформлялося на Харківській митниці. Надалі, після переміщення вантажів на митну територію Російської Федерації, вантажоодержувачі відмовлялися під формальним приводом від отримання вантажу і доручали повернути товар на адресу компанії, зареєстрованої в Донецьку. Таким чином вантаж через тимчасово непідконтрольний пункт пропуску "Успенка" завозився на тимчасово окуповану територію.

У Донецькій області податківці перекрили канал незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію 01

У Донецькій області податківці перекрили канал незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію 02

У Донецькій області податківці перекрили канал незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію 03

Читайте також: "Сьогодні ви стоїте на передньому краю оборони України", - Турчинов привітав прикордонників із професійним святом

Загальний обіг цієї схеми становить близько 100 мільйонів гривень.

Унаслідок проведених у Дніпрі, Харкові та Донецькій області семи обшуків виявлено та вилучено 8 печаток підприємств, понад 244 тисячі гривень готівкою в національній та іноземній валютах, банківські картки, документи бухгалтерського та податкового обліків, митні декларації, чорнові записи та комп'ютерну техніку.

Також накладено арешт на 70 вантажних транспортних засобів, які здійснювали перевезення вантажів, орієнтовною вартістю понад 42 мільйони гривень, крім того, арештовані гроші, що перебувають на 21 банківському рахунку трьох підприємств.

Наразі слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики