Цензор.НЕТ

01.06.17 15:33

Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн. ФОТОрепортаж

У Львові співробітники податкової міліції вилучили партії товарів, які було ввезено на територію України без сплати митних платежів та реалізовували через інтернет-магазин.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операцій "Акциз-2017", "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що на території обласного центру зберігають і продають товари, які було ввезено в Україну дрібними партіями без сплати митних платежів. Продаж товарів здійснювали через інтернет-магазин із використанням послуг служб доставки.

Читайте також: Податківці в Запоріжжі припинили торгівлю незаконно ввезеним у країну алкоголем, вилучено товару на понад 1,7 млн грн

Унаслідок проведених двох обшуків було виявлено та вилучено сири, шоколадні вироби, каву, масло, а також близько 12 тисяч літрів вина. Загальна вартість вилученого становить близько 2,2 мільйона гривень.

Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 01Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 02Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 03Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 04Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 05Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 06Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 07Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 08Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 09Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 10Податківці у Львові вилучили незаконно ввезені в Україну товари на 2,2 млн грн 11

Слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики