Цензор.НЕТ

14.06.17 20:41

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом 126 мільйонів гривень. ФОТО

У Києві співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр з оборотом близько 126 мільйонів гривень.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначено: "В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з незаконного формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних учасникам центру транзитних і фіктивних підприємств, за нібито придбані товарно-матеріальні цінності. Після цього гроші під виглядом повернення фінансової допомоги перераховувались на особистий картковий рахунок фізособи і знімалися готівкою. У подальшому незаконно проконвертовані готівкові кошти, за винятком 12-13%, які служили винагородою, разом із підробленими первинними документами передавали посадовим особам компаній реального сектора економіки.

Загальний оборот конвертаційного центру становить 126 мільйонів гривень.

Унаслідок проведених обшуків було виявлено та вилучено первинну бухгалтерську документацію, а також комп'ютерну техніку. Крім того, заблоковано 107 банківських рахунків підприємств, задіяних у незаконній схемі. Також заблоковано спецрахунки даних підприємств, на яких було 10,2 мільйона гривень.

Зараз розслідування кримінального провадження триває".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Одеський конвертцентр з обігом у 50 млн грн фінансував терористів "ДНР", - СБУ. ФОТОрепортаж

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом 126 мільйонів гривень 01

Також читайте: Поліція ліквідувала міжобласний конвертаційний центр. ФОТОрепортаж

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом 126 мільйонів гривень 02

Читайте також: У Київській області податківці ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 220 мільйонів гривень. ФОТО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики