Цензор.НЕТ

04.07.17 14:31

Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції м. Києва спільно з Миколаївською митницею зупинили спробу незаконного експорту майже 10 тисяч тонн сільськогосподарської продукції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операції "Рубіж-2017" було встановлено, що на митницю від імені однієї з компаній було подано пакет документів для митного оформлення сільгосппродукції, яку придбали за готівку без відображення цих операцій у податковому й бухгалтерському обліках. Як показала проведена перевірка, директор і засновник компанії, зазначеної в документах, не має жодного стосунку до неї і до ведення зовнішньоекономічної діяльності, що свідчить про фіктивність цього підприємства.

Дивіться також: Податківці на Львівщині припинили виробництво фальсифікованого алкоголю і розкрили мережу з його продажу. ФОТОрепортаж

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) КК.

Унаслідок проведених заходів було виявлено 9,9 тисячі тонн кукурудзи врожаю 2016 року вартістю майже 40 мільйонів гривень, яку вже завантажили на два судна.

Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 01Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 02Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 03Київські податківці не допустили незаконного експорту майже 10 тисяч тонн кукурудзи 04

Тепер зазначений вантаж заарештовано. Розслідування кримінального провадження триває.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики