Цензор.НЕТ

10.08.17 11:16

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко "мінує" українські об'єкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm. ФОТОрепортаж

За останні кілька років безліч анонімних повідомлень про замінування українських об'єктів стратегічного і громадського призначення надходили з території Росії. Один із найбільш активних телефонних терористів - це житель Новосибірська, громадянин Російської Федерації та Ізраїлю Олександр Аксіненко. Він не приховує свою діяльність і навіть розповідає про теракти публічно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на InformNapalm, телефонний терорист упевнений у своїй безкарності, адже після обшуків у його квартирі в 2014 за запитом СБУ по статті 205 УК РФ, він отримав від співробітників ФСБ Росії тільки усне заохочення з рекомендацією "працювати в тому ж дусі".

Публічно Олександр Аксіненко скромно кокетує, що після обшуків ФСБ у нього "відбулися цікаві та змістовні бесіди з різними людьми, стурбованими тим, що відбувається в сусідній державі", деталі бесід - "державна таємниця" (архів).

Викрите хактивістами UCA і КіберХунти листування Аксіненка дає більше інформації: телефонний терорист отримав карт-бланш на свою діяльність у ФСБ Росії.

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 01

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія посилює контроль на кордоні з окупованої Луганщиною, - Тимчук

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 02Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 03Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 04

Також читайте: З готелю "Україна" в Києві евакуювали людей: правоохоронці шукають вибухівку

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 05

Читайте також: Правоохоронці шукають вибухівку на залізничному вокзалі в Києві

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 06

Також читайте: Поліція столичного метрополітену затримала псевдомінера

В поштовій скриньці були й фотокопії паспортів Аксіненка:

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 07Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 08

"Цікаво, що Аксіненко намагається прислужитися "російському світу" ще й інформаційно, перекладаючи через гугл-перекладач англійською мовою матеріали про "громадянську війну в Україні" та "київську хунту", закидаючи цим спамом закордонних журналістів та європейських політиків", - йдеться в розслідуванні.

Ось його резюме на сайті:

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 09

У соціальній мережі VKontakte він під ім'ям Олександр Ібрагім Аксіненко (архів профілю VK, архіви альбомів: фото профілю (архів), "Чита, місто моєї юності" (архів), "Вояж на історичну батьківщину" (архів), фото зі стіни (архів).

"Окремо зазначимо, що телефонний мінер дуже активний в плані розсилання погроз. Пошук по дампах викритого Українським кіберальянсом листування терористів показав, що Аксіненко навіть надсилав зі спеціально створеної окремої пошти (poroshenko.petr1@mail.ru) анонімні листи в СБУ та інші структури. У листах він заявляв, що особисто керував підривами автомобілів і замахами на українських силовиків: заступника начальника відділу контррозвідки управління СБУ Донецької області полковника Олександра Хараберюша (загинув 31 березня 2017), співробітника СБУ полковника Юрія Возного (загинув 27 червня 2017) і співробітника ГУР МО України полковника Максима Шаповала (загинув 27 червня 2017). У листах він навіть погрожує сім'ї екс-голови СБУ Валентина Наливайченка, якого досі вважає "найголовнішим", - зауважують автори матеріалу.

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 10

Встановити, що Аксіненко ховається за цією поштою вдалося не тільки завдяки доступу до його закритого листування, але й з допомогою розвідки відкритих джерел. Для відновлення паролю до пошти вказаний телефон +7 (913) 389-**-**.

Цей же телефон відкрито фігурує в контактах на сайті aksinenko.ru (архів). Повний номер: +7 913 389 36 53.

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 11

"Так було встановлено, що ФСБ РФ взяло під протекцію діяльність телефонного мінера, який постійно погрожує підірвати об'єкти української інфраструктури. Керівництво Російської Федерації зацікавлене підтримувати терористичну діяльність проти України, тому не робить нічого, щоб зупинити таку протиправну діяльність. Але як на цю активність відреагує Ізраїль, адже Аксіненко також громадянин і цієї держави? Спецслужби Ізраїлю відомі своєю жорсткою позицією щодо терористів. Напевно, не може і не повинна людина, яка постійно погрожує терактами в Києві, спокійно відвідувати заходи Ізраїльського культурного центру в Новосибірську при Посольстві Ізраїлю. Можливо, ця інформація буде корисною для Ізраїлю, щоб присікти неправомірні дії громадянина, що має протекцію російських спецслужб", - йдеться в публікації.

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 12

Також дивіться: Виявлено російського військового злочинця Агаєва з 104-ї ОБрМТЗ, який брав участь у боях за Вуглегірськ і Дебальцеве, - InformNapalm. ФОТОрепортаж

Громадянин РФ та Ізраїлю Аксіненко мінує українські обєкти під протекцією ФСБ, - InformNapalm 13

За період з 2014 по 2017 рік отримано було понад 135 дзвінків про замінування Київського метрополітену. Тільки за 2016 рік у Києві, не беручи до уваги інші міста, зафіксовано понад 300 анонімних повідомлень про замінування об'єктів стратегічного і громадського значення. Це станції метро, адміністративні заклади, школи, заклади громадського харчування. Іноді телефонних терористів вдавалося знайти по гарячих слідах. Якщо "мінером" був громадянин України, до нього застосовували заходи, передбачені Кримінальним кодексом.

"Дані для розслідування надали InformNapalm хактивісти UCA на ексклюзивній основі. Спільнота InformNapalm не відповідає за способи вилучення інформації. Ми аналізуємо і доповнюємо матеріали на основі розвідки відкритих джерел", - резюмують автори розслідування.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики