Цензор.НЕТ

21.08.17 23:20

Перша партія американського вугілля вирушила в Україну. ФОТО

Посол України в США Валерій Чалий взяв участь у церемонії відправлення американського енергетичного вугілля для потреб ВАТ "Центренерго" в морському порту м. Балтімор (США).

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Посольства України в США в Фейсбуці.

У повідомленні зазначається: "З американської сторони участь у заході взяли заступник Міністра торгівлі США Ізраель Ернандес, помічник Міністра енергетики США з міжнародних питань Уелс Гріффіт та керівництво компанії "XCoal".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Перша партія зрідженого природного газу зі США прибула в Литву. ФОТО

Відправлення енергетичного вугілля в Україну було започатковано угодою між українською державною компанією "Центренерго" та американською компанією "XCoal Energy and Resources", як результат домовленостей, досягнутих з адміністрацією США під час візиту Президента Петра Порошенка 20 червня до Вашингтона.

Як раніше повідомляло Посольство, Сполучені Штати стали надійним джерелом постачання вугілля в Україну після того, як Росія захопила контроль над значними запасами вугілля на Донбасі.

Посольство продовжує роботу з американськими партнерами для забезпечення більшої енергетичної безпеки нашої країни, підвищення стабільності функціонування енергетичного сектору, а також сприяння притоку іноземних інвестицій в українську економіку".
Перша партія американського вугілля вирушила в Україну 01
Також читайте: Ціна вугілля зі США не вплине на тарифи для населення, - Міненерговугілля

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики