Цензор.НЕТ

29.08.17 16:18

Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції викрили керівників компанії, які ухилилися від сплати податків на суму майже 4,2 мільйона гривень і продавали контрафактне паливо.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Під час операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи компанії скористалися під час ведення господарської діяльності послугами фіктивних підприємств, що входять до складу транзитно-конвертаційної групи. Зазначені підприємства здійснювали безтоварні операції шляхом документального оформлення покупки однієї групи товарів і подальшого продажу вже іншої групи. Зазначена схема дозволяє мінімізувати податкове навантаження підприємствам реального сектора економіки, а також отримувати невраховані готівкові кошти. Використовуючи цю схему, зловмисники ухилилися від сплати майже 4,2 мільйона гривень.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Податківці на Одещині ліквідували два цехи з виготовлення фальсифікованого алкоголю. ФОТОрепортаж

Крім того, на одному з нафтосховищ, яке знаходиться в Київській області, посадові особи компанії для збільшення кількості і зменшення собівартості бензину здійснювали його змішування із застосуванням високотоксичних низькоякісних хімічних домішок. Надалі контрафактне паливо продавалося через мережу АЗС, розташованих на території Києва.

Унаслідок проведених обшуків з незаконного обігу було вилучено 170 тонн паливно-мастильних матеріалів вартістю 3,78 мільйона гривень.

Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 01Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 02Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 03Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 04Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 05Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 06Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 07Податківці в Києві викрили торговців неякісним паливом, які ухилилися від сплати понад 4 млн грн податків 08

Наразі розслідування кримінального провадження триває.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики