Цензор.НЕТ

07.09.17 12:45

Збори резервістів ЗСУ почалися на Чернігівщині: бере участь понад тисячу осіб, - Міноборони. ФОТОрепортаж

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України на одному з полігонів на Чернігівщині розпочалися збори резервістів оперативного резерву першої черги.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

"Майже з усієї України призвали понад 1000 осіб, які упродовж місяця в складі штатних розрахунків відпрацюють всі елементи бойової підготовки і практично відпрацюють тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Основною метою проведення цього заходу є відновлення навченості особового складу оперативного резерву до дій у складі підрозділів і підготовка до виконання завдань за призначенням", - йдеться в повідомленні.

Збори резервістів ЗСУ почалися на Чернігівщині: бере участь понад тисячу осіб, - Міноборони 01

У Міноборони зазначили, що до складу оперативного резерву першої черги входять військовослужбовці, які вже відслужили рік мобілізації, мають досвід ведення бойових дій у районі проведення АТО і продовжують покращувати набуті навички за своїми спеціальностями під час проведення подібних навчань і зборів.

Читайте також: Нову зимову форму воїнам почнуть видавати через два тижні, - Порошенко

Збори резервістів ЗСУ почалися на Чернігівщині: бере участь понад тисячу осіб, - Міноборони 02

У відомстві також додали, що під час таких зборів резервісти можуть укласти контракт і продовжити службу саме в тій військовій частині, в якій вони проходять збори без додаткової перепідготовки в навчальних підрозділах.

"На час проведення зборів, резервісти будуть поставлені на всі види військового забезпечення, без втрати попереднього місця роботи і їм буде нараховано фінансове забезпечення залежно від посади.

Збори резервістів ЗСУ почалися на Чернігівщині: бере участь понад тисячу осіб, - Міноборони 03

Завершальним етапом зборів стане проведення тактичних навчань із бойовою стрільбою, при яких буде оцінено ступінь підготовки як індивідуально кожного, так і ступінь злагодженості дій підрозділів у цілому", - повідомили в прес-службі Міноборони.

Збори резервістів ЗСУ почалися на Чернігівщині: бере участь понад тисячу осіб, - Міноборони 04
Фото: прес-служба Міноборони
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики