Цензор.НЕТ

13.09.17 19:20

НАБУ має намір посилити співпрацю з посольством США в Україні. ФОТО

Департамент з правоохоронних питань посольства США (INL - The Bureau of International Narcotics and Law Enforcement Affairs) в Україні продовжить надавати підтримку Національному антикорупційному бюро України, зокрема в питаннях навчання та облаштування робочих місць для детективів бюро.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ за результатами візиту представників посольства в Бюро.

"Підтримка міжнародних партнерів украй важлива для НАБУ. Ми вдячні вам за допомогу в становленні Бюро, співпрацю при проведенні досудових розслідувань і підтримку необхідності функціональної незалежності бюро", - сказав перший заступник директора НАБУ Гізо Углава.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Третина справ НАБУ буксує в судах, розгляд 7 із них не починається понад півроку. ІНФОГРАФІКА

Директор управління INL в Європі та Азії Ерін Сойєр запевнила, що посольство США продовжить підтримувати зусилля Бюро щодо ліквідації корупційних схем, які підривають потенціал України.

НАБУ має намір посилити співпрацю з посольством США в Україні 01НАБУ має намір посилити співпрацю з посольством США в Україні 02НАБУ має намір посилити співпрацю з посольством США в Україні 03

У НАБУ нагадали, що в липні за підтримки INL відбулося навчання за участю ветеранів Федеральної служби маршалів США і представників Департаменту поліції міста Х'юстон для Управління спеціальних операцій НАБУ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики