Цензор.НЕТ

22.09.17 14:21

Реформи в Нацгвардії дуже необхідні і вже багато досягнуто, - глава представництва НАТО в Україні. ФОТО

Представники Офісу НАТО в Україні високо оцінили хід реформ, що проводяться в Національній гвардії України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацгвардії.

21 вересня в Головному управлінні Національної гвардії України представники Офісу зв'язку НАТО в Україні обговорили поточний стан і перспективи співпраці з Офісом НАТО в Україні.

У зустрічі взяли участь командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров, офіцери ГУ НГУ, Глава Представництва НАТО в Україні, Директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков і представники Офісу зв'язку НАТО в Україні.

Також читайте: Протягом 2017 року воїни Нацгвардії отримають понад 450 квартир, - Порошенко

Керівництво Національної гвардії України ознайомили представників Офісу НАТО в Україні з реформами, які відбуваються сьогодні і чого досягли за короткий час.

"Я дуже радий, що у нас з вами розширюється співпраця. Що ці реформи в Національній гвардії України надзвичайно важливі і вже багато досягнуто. Ми щиро вітаємо, що у керівництва НГУ є мотивація в розвитку і досягненні своїх цілей. Ви йдете правильним шляхом і ми високо оцінюємо зміни, які зазнає гвардія. Хочу вас запевнити що представництво НАТО і надалі буде залишатися з вами разом на цьому непростому шляху реформ", - зазначив Глава Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков.

У ході засідання були послідовно розглянуті перспективи політики партнерства з НАТО.

Дивіться також: "Ми повинні надати Україні захисні системи", - екс-генсек НАТО Расмуссен після поїздки на Донбас. ВІДЕО

Крім того, представники Офісу зв'язку НАТО обговорили питання гендерної політики в Національній гвардії. Зараз цьому питанню приділяється все більше уваги і до цього ставляться дуже відповідально.

Представники НАТО відзначили ефективну роботу української сторони. Сьогодні співробітництво з Офісом НАТО зв'язку в Україні має особливе значення в розвитку НГУ і є важливою складовою в міжнародних відносинах.

Реформи в Нацгвардії дуже необхідні і вже багато досягнуто, - глава представництва НАТО в Україні 01Реформи в Нацгвардії дуже необхідні і вже багато досягнуто, - глава представництва НАТО в Україні 02Реформи в Нацгвардії дуже необхідні і вже багато досягнуто, - глава представництва НАТО в Україні 03
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики