Цензор.НЕТ

19.10.17 19:25

Конвертаційний центр з оборотом 50 млн грн ліквідовано на Кіровоградщині, - ДФС. ФОТО

У Кіровоградській області співробітники податкової міліції спільно з СБУ та прокуратурою ліквідували конвертаційний центр з оборотом 50 млн грн.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У повідомленні зазначено: "В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 205, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Кіровоградської області послуги з мінімізації податкових зобов'язань та конвертації безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності та приховування факту і фактичних обсягів операцій клієнтів, фігуранти використовували низку підконтрольних суб'єктів господарювання, на рахунки яких підприємства-імпортери та виробники продукції перераховували гроші за нібито поставлений товар, який реально не поставлявся, а рух товарів відображався лише документально.

Реальний товар відпускався кінцевим споживачам або неплатникам ПДВ, в основному, за готівку.

У подальшому ці кошти знімалися з рахунків готівкою і поверталися клієнтам конвертаційного центру за вирахуванням винагороди за конвертацію.

Обіг коштів конвертаційного центру протягом 2015-2017 рр. склав 50 млн грн.

За результатами обшуків, проведених у м Кропивницький за місцем проживання та в автомобілях фігурантів, вилучено печатки фіктивних підприємств, 166,8 тис. грн. готівкою, комп'ютерну техніку та комплектуючі, первинну фінансову і господарську документацію, чорнові записи.

Крім того, накладено арешт на 5 рахунків у 4 банківських установах".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Держслужбовці "відмили" через конвертцентр понад 10 млн бюджетних коштів, - прокуратура Києва. ФОТО

Конвертаційний центр з оборотом 50 млн грн ліквідовано на Кіровоградщині, - ДФС 01

Також читайте: Податківці ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр, вилучено 8,2 млн гривень і 1,8 млн дол. готівкою, 3,45 кг золота. ФОТОрепортаж

Конвертаційний центр з оборотом 50 млн грн ліквідовано на Кіровоградщині, - ДФС 02

Читайте також: Податківці на Полтавщині ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 70 млн грн. ФОТОрепортаж

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики