Цензор.НЕТ

26.10.17 09:13

Правоохоронці виявили два підпільні склади з алкогольним фальсифікатом. ФОТОрепортаж

У Вінницькій області співробітники податкової міліції спільно з працівниками СБУ ліквідували два підпільні склади, де зберігали фальсифікований алкоголь.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках проведення операції "Акциз-2017" встановлено, що в кількох приміщеннях, що на території м. Могилів-Подільський незаконно зберігають фальсифікований алкоголь і продають через інтернет.

Також дивіться: Податківці ліквідували підпільний цех із виробництва фальсифікованого алкоголю в Одеській області. ФОТОрепортаж

За результатами проведених заходів вилучено фальсифіковані алкогольні напої відомих іноземних торгових марок, автомобіль, який використовували для їх транспортування, 270 ПЕТ-пляшок об'ємом 1,5 літра кожна, повністю заповнених коричневою рідиною з характерним запахом коньяку, а також порожні діжки. Вартість вилученого становить близько мільйона гривень.

Правоохоронці виявили два підпільні склади з алкогольним фальсифікатом 01Правоохоронці виявили два підпільні склади з алкогольним фальсифікатом 02Правоохоронці виявили два підпільні склади з алкогольним фальсифікатом 03Правоохоронці виявили два підпільні склади з алкогольним фальсифікатом 04Правоохоронці виявили два підпільні склади з алкогольним фальсифікатом 05

Тепер вирішують питання про накладання арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності й внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики