Цензор.НЕТ

27.10.17 17:40

Українська команда повернулася зі США після участі в марафоні Invictus Games. ФОТО

Сьогодні до Борисполя зі Сполучених Штатів прибула українська команда ветеранів АТО, які брали участь у легендарному забігу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське радіо", це вже другий виступ української команди в цьому марафоні.

Вадим Свириденко, Дмитро Блохін, Юрій Писарчук, Юрій Дмитренко, Павло Солоха й Артем Лукашук бігли 10 кілометрів. У повноцінному марафоні в 42 кілометри 195 метрів взяли участь Микола Рудик, Єгор Терехов, Олександр Маланіч і Олександр Чалапчій.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Порошенко вручив державні нагороди учасникам "Ігор Нескорених". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

"Я впевнений, що кожен з учасників присвячує цей забіг своїм товаришам. Щоб підтримати побратимів, які, можливо, наступного року братимуть участь у марафоні. Я присвячую свій забіг Павлу Литвиненку, який загинув 17 березня 2016 року, коли я отримав поранення під Гнутовим. Це був мій командир. Зараз я тісно спілкуються з його родиною. Цей забіг для нього ... Коли я біг останні сотні метрів, то бачив, що вздовж дороги стояли люди з українськими прапорами. Це було дуже приємно", - розповів боєць Юрій Дмитренко.

10-кілометрова дистанція починається недалеко від Капітолію, 42-кілометровий марафонський забіг - у комплексу Пентагону в місті Арлінгтон. Фініш для обох дистанцій розташований біля монумента Iwo Jima, присвяченого загиблим у всіх війнах морським піхотинцям США.

Українська команда повернулася зі США після участі в марафоні Invictus Games 01Українська команда повернулася зі США після участі в марафоні Invictus Games 02

Юрій Дмитренко

Українська команда повернулася зі США після участі в марафоні Invictus Games 03
Юрій Писарчук
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики