Цензор.НЕТ

09.11.17 16:15

Харківський суд розглядає справу про викрадення екс-офіцера ФСБ Богданова: обвинувачені виробили легенду для захисту. ФОТО

Екс-офіцер ФСБ Російської Федерації Ілля Богданов, який перейшов на сторону України і якого в кінці минулого року викрали і намагалися переправити в РФ, розповів про хід судового процесу над його викрадачами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Богданова в Facebook.

"Приїхав на попереднє судове засідання в Харків. Охорону дали. Через хворобу одного з трьох суддів, перенесли", - написав він.

Читайте також: РФ має намір обміняти викрадених українських прикордонників на ФСБшників, - Слободян

Богданов поділився спостереженнями з приводу замовника і виконавця його викрадення, які перебувають у СІЗО

"Розсоха (лисий депутат-"регіонал"- замовник мого викрадення) тримався мовчки, читав документи. Підготовлений і боїться більше російських спецслужб у СІЗО, ніж українського правосуддя. Гур'єв (контрабандист, який повинен був перенести мене в "Рашку" і надалі вбити) всіляко корчився, показував "факи" і висловлював погрози. Третій - водій контрабандиста Савельєв - взагалі на волі під підпискою. Адвокати російської агентури вели себе так само, як і злочинці. У Разсохи - мовчав і злобно дивився, у Савельєва так само, у Гур'єва - всіляко мене провокував: прийшов до суду з ножем, ліз шепотітися зі своїм підопічним через скло і відсував нацгвардійця", - написав Богданов.

За його словами, за рік у СІЗО у викрадачів "виробилася легенда, якою вони збираються прикриватися в суді і сподіваються уникнути покарання".

Харківський суд розглядає справу про викрадення екс-офіцера ФСБ Богданова: обвинувачені виробили легенду для захисту 01Харківський суд розглядає справу про викрадення екс-офіцера ФСБ Богданова: обвинувачені виробили легенду для захисту 02

Нагадаємо, екс-офіцер ФСБ Ілля Богданов, який у 2014 році перейшов на бік України, був викрадений в листопаді 2016 року на замовлення спецсужб РФ, з метою його подальшого переправлення до Росії. СБ України провела успішну операцію і запобігла вивезенню Богданова за межі України.
Харківський суд розглядає справу про викрадення екс-офіцера ФСБ Богданова: обвинувачені виробили легенду для захисту 03
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики