Цензор.НЕТ

14.11.17 22:05

"Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні", - Порошенко - президенту групи Світового банку. ФОТО

Президент Петро Порошенко зустрівся з президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Рада схвалила законопроект Порошенка про сільську медицину, що передбачає впровадження телемедицини. ВIДЕО

Зазначають, що сторони обговорили реалізацію реформ України, а Порошенко розповів про вже наявні досягнення.

"Президент України поінформував співрозмовника про реалізацію судової реформи, зокрема про формування нового складу Верховного суду і створення Антикорупційного суду. Петро Порошенко зазначив, що цієї осені прийнято також важливі Закони щодо освітньої, пенсійної та медичної реформ", - ідеться у повідомленні.

"Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні", - запевнив глава держави.

Ми рішуче налаштовані на продовження реформ в Україні, - Порошенко - президенту групи Світового банку 01

Крім того, Порошенко і Джим Йонг Кім обговорили питання імплементації медичної реформи в Україні, особливо її компонента з розвитку медицини в сільській місцевості із застосуванням телемедицини. Президент групи Світового банку привітав успішне прийняття в українському парламенті реформаторського Закону про сільську медицину.

Президент групи Світового банку високо оцінив стан реалізації реформ в Україні. "Я оптимістично налаштований щодо майбутнього України", - зазначив він.

Нагадаємо, президент групи Світового банку Джим Йонг Кім прибув в Україну з дводенним робочим візитом і напередодні вже провів зустріч із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики