Цензор.НЕТ

12.12.17 09:42

Проблема звільнення Саакашвілі

Автор: Юрий Бутусов

Проблема звільнення Саакашвілі Печерським судом відійшла для президента на друге місце, бо на першому місці проблема - що робити з Саакашвілі, якби його вирішили дійсно посадити.

По-перше, спроба налякати і видавити за кордон того, хто залишив Батьківщину заради громадянства і політичної кар'єри в Україні, спочатку мала мало шансів на успіх.

По-друге, якщо перестати лякати і повірити всьому, що про нього сказано, то Саакашвілі доведеться закривати кудись типу Качанівської колонії, з аналогічним міжнародним і громадським ефектом.

Проблема звільнення Саакашвілі 01

По-третє, Саакашвілі - людина руху, для нього влада - це пошук мети, яку можна таранити. І заради того, щоб продовжувати рух і таранити, він здатний на все: рекламувати БПП і Порошенка, скидати БПП і Порошенка, скидати Яценюка, Коломойського, Авакова  тощо, вивчити українську, голодувати, стати телеведучим, їздити селами. Саакашвілі не любить організаційну роботу і формат конфліктної політики для нього природний.

Проблема звільнення Саакашвілі 02

По-четверте, в країні, де недавно сталася революція, віддаючи силовикам накази когось затримати, треба думати, що затриманих, ймовірно, прийдуть підтримати, і цілком ймовірно - на Майдані.

По-п'яте, для Саакашвілі з грузинським досвідом і визнаними заслугами реформатора саме Порошенко - найбажаніший опонент і конкурент.

По-шосте, ЄС і США, які рятували Грузію та Саакашвілі від російського вторгнення в 2008-му і реалізували при ньому в Грузії реформи економіки і реформи армії за стандартами НАТО, з подивом дивляться за процесом, де доводиться, що цей особистий ворог Путіна раптом нібито став агентом Кремля.

Проблема звільнення Саакашвілі 03

Проблема звільнення Саакашвілі 04

По-сьоме, коли в демократичній державі вирішуєш вимкнути опонента з гри, треба постаратися самому собі відповісти на ключове питання: "Хто від цього виграє?"

Юрій Бутусов, "Цензор.НЕТ"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики