Цензор.НЕТ

31.01.18 11:46

"Економічне зростання на рівні 5-7% - це наш план на середньострокову перспективу", - Гройсман. ВIДЕО

Прем'єр-міністр представив на засіданні Кабміну план покращення бізнес-клімату в країні.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 31 січня, на засіданні Кабінету міністрів України прем'єр-міністр Володимир Гройсман нагадав про те, що у 2018 році країну чекає продовження реформ.

Він акцентував увагу на ухваленні закону "Про антикорупційний суд", а також на розвитку децентралізації.

"Цього року ми плануємо економічне зростання понад 3%. Але цього показника для швидких змін недостатньо, - сказав він. - Економічне зростання має бути на рівні 5-7%". Це наш план на середньострокову перспективу.

Підприємництво, бізнес і виробництво, на думку прем'єра, мають стати двигунами цього зростання. Тому уряд має намір підтримувати підприємців зниженням тиску та зміною застарілих норм законодавства, які гальмують ведення бізнесу та його розвиток.

Кабмін створив список із 35 законів, які захищатимуть права бізнесу, забезпечать дерегуляцію і знизять рівень тиску, створять комфортний бізнес-клімат у країні, що забезпечить приплив інвестицій.

"Ми маємо ліквідувати повноваження СБУ, Нацполіції, прокуратури, ДФС у цій сфері. Ці органи не повинні мати право приходити до бізнесу з перевірками. Ми повинні створити Службу фінансових розслідувань", - упевнений Гройсман.

Крім іншого, в планах Кабміну формування товарних бірж і спрощення доступу іноземних інвесторів на український ринок. Також КМУ посилить захист вкладників.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики