Цензор.НЕТ

11.03.18 13:55

Українські військові провели інтернет у звільнену Катеринівку. ВIДЕО

Українські військовослужбовці встановили точку інтернет-доступу в селі Катеринівка Попаснянського району Луганської області, яке ЗСУ взяли під контроль на початку лютого.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті Військового телебачення України від 11 березня.

"Ми працюємо за сприяння Луганської військово-цивільної адміністрації ... Перша точка інтернет-доступу в цьому звільненому населеному пункті буде встановлена у представника громадської організації для того, щоб полегшити їх роботу з гуманітарними організаціями ", - розповів начальник групи Симис ОТУ "Луганськ" Валерій Басалига.

Кабель від антени завели в будинок представниці ГО "Катеринівка".

"Довгоочікуваний інтернет! Нам було дуже важко працювати, доводилося виїжджати в Золотовську міськраду, щоб відправити документи, отримати якусь пошту ... Думаю, тепер проблеми зникнуть, і наша організація  працюватиме на благо села в нових умовах", - сказала голова ГО "Катеринівка" Лариса Гриценко.

Басалига зазначив, що в подальшому такі точки будуть встановлені у всьому селі, "щоб село повернулося до мирного життя, і місцеві громадяни відчули, що вони на території України і під захистом Збройних сил України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики