Цензор.НЕТ

28.03.18 09:48

Волошин заявляв про наміри вчинити самогубство ще у 2016 році, - начальник поліції Миколаївщини Мороз. ВIДЕО

Улітку 2016 року військовий льотчик Владислав Волошин заявляв дружині, що має намір вчинити самогубство, але тоді його відрадив від цього його товариш.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "НикВести", про це під час нещодавнього брифінгу заявив начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Юрій Мороз.

"Колишня дружина і його близький товариш розповіли про події літа 2016 року. Влад прийшов додому, зняв обручку, передав дружині речі. Дружина запитала: "Що це?", на що він відповів: "Ти мене більше не побачиш. Я застрелюсь". Завдяки дружині й товаришеві сім'ї, який протягом 6 годин умовляв Влада не робити цього, вдалося в той момент відвернути трагедію", - сказав Мороз, посилаючись на результати слідства.

За його словами, психолог військової частини, у якій служив Владислав, дала свідчення, що він після проходження АТО потребував психологічної допомоги, але від неї постійно відмовлявся.

"Владу після подій 2014 року була необхідна психологічна допомога. Це за словами психолога. Але він усіляко відмовлявся від цієї допомоги, і навіть коли йому запропонували надання такої допомоги поза військовою частиною, він відмовився. Крім цього, дружина, яка бачила замкнений стан Владислава, запропонувала і знайшла йому психолога, але він також відмовився", - розповів Юрій Мороз.

Нагадаємо, що начальник миколаївської поліції, посилаючись на свідчення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, заявив, що підстав вважати, що виконувач обов'язків генерального директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" Владислав Волошин наклав на себе руки через тиск, який на нього чинився з боку керівництва Миколаївської ОДА, немає.

Раніше повідомлялось, що правоохоронці розглядають 5 версій загибелі в.о керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

Нагадаємо, військовий льотчик, Народний герой України Владислав Волошин застрелився в Миколаєві 18 березня. Пізніше було оприлюднено його нещодавнє листування: "Я його не боюся. Дітей якось без батька не хочеться залишати". 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики