Цензор.НЕТ

04.04.18 15:39

Конфлікту між НАБУ та САП немає: детективи і прокурори працюють у штатному режимі, - Ситник. ВIДЕО

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заперечує наявність конфлікту між його структурою та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП).

"Якщо хтось хоче сказати, що є конфлікт, я вам відповідально повідомляю: ніякого конфлікту між Антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою немає", - заявив А.Ситник із трибуни Верховної Ради після виступу керівника САП Назара Холодницького в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Є певні кримінальні провадження, є певні матеріали, які на сьогодні передані компетентним органам. Якщо це стосується Кримінального кодексу - передано в Генеральну прокуратуру, якщо стосується дисциплінарного провадження - у Комісію прокуратури з дисциплінарних порушень", - додав директор НАБУ.

Також він закликав не спекулювати на цьому питанні.

За словами А.Ситника, зараз детективи НАБУ та спеціалізовані антикорупційні прокурори працюють у штатному режимі.

Нагадаємо, ГПУ і НАБУ направили скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків до Кваліфкомісії прокурорів. Потім Генпрокурор Луценко пояснив, що вимагає звільнити голову САП Холодницького. Водночас Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Сам Холодницький з цього приводу заявив: "Будемо показувати і доводити свою позицію. Я не ховаюся і не боюся", зазначивши, що потребують оприлюднені не уривки, а повні записи, що стали підставою для дисциплінарної скарги на його адресу.

До цього в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький думає над тим, щоб подати у відставку через погіршення стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.

Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.  

В Єврокомісії з цього приводу заявили: "Це не справляє гарного враження".  

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики