Цензор.НЕТ

18.04.18 12:24

"Антикорупційний суд буде місцем, куди приведуть багатьох народних депутатів і, я впевнений, Президента вже як обвинувачених", - Єгор Соболєв. ВIДЕО

Закон про Антикорупційний суд може бути ухвалений лише під великим тиском людей.

Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів народний депутат ("Самопоміч") Єгор Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Верховної Ради. 

Йому поставили запитання щодо того, як триває розгляд поправок до законопроекту про Вищий Антикорупційний суд. На що Соболєв відповів: "Ніяк! Комітет Руслана Князевича (Комітет ВР з питань правової політики і правосуддя. - Ред.), соратника Президента, просто не хоче робити свою роботу. Ми готові взяти закон у свій комітет (антикорупційний. - Ред.). Я впевнений, що в нас достатньо сил і можливостей, щоб його затвердити. Але Антикорупційний суд може бути ухвалений лише під великим тиском людей. Коли тут (під будівлею ВР. - Ред.) був табір, коли тут був тиск - закон вносився в Раду, голосувався в першому читанні. Зараз вони мріють про нього забути. Тому що Антикорупційний суд буде місцем, куди приведуть багатьох народних депутатів і, я впевнений, Президента вже як обвинувачених".

Також йому було поставлено запитання про те, чи стоятиме на порядку денному обрання аудитора НАБУ, на що Соболєв відповів: "Я думаю, що вони, корумповані народні депутати разом з корумпованим Президентом, мають зараз кілька важливих завдань: заблокувати закон про Антикорупційний суд і про нові правила виборів (це їм вдалося); створити умови, які поставлять у залежність антикорупційного прокурора (це їм теж вдається); провести декларацію про амністію своїх корумпованих капіталів (це їхня головна мета). А якщо ще вдасться нав'язати залежну особу, яка знищуватиме Антикорупційне бюро, - вони будуть щасливі. Але наше завдання - їм цього не дозволити. Я говорив про це під час своїх останніх зустрічей і з американськими, і з європейськими партнерами. Думаю, разом з українськими людьми ми це зробимо".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики