Цензор.НЕТ

16.05.18 08:56

Троє підозрюваних у розстрілах на Євромайдані "беркутівців" взяли участь у параді в Москві. ВIДЕО

У Москві 9 травня паралельно з іншими урочистими подіями рух "Безсмертний полк України" організував парад. Участь у параді взяли щонайменше троє екс-співробітників київського підрозділу "Беркут", які розшукуються за вбивство 48 осіб та поранення ще 80 на вулиці Інститутській під час подій на Майдані в лютому 2014 року.

Цю інформацію Громадському підтвердили люди, які служили з "Беркутом", передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, троє екс-співробітників "Беркута" зафіксовані на відео: це Олексій Цвігун, Петро Псарьов та Євген Проноза.

Усі троє входять до роти Дмитра Садовника, який утік до Росії.

Псарьов утік нелегальними шляхами в лютому 2015 року, Проноза офіційно виїхав у грудні 2014 року, а Цвігун - у квітні 2014 року.

Загалом у розстрілах підозрюються 23 екс-співробітники київського "Беркута". 18 із них у розшуку, п'ятеро зараз на лаві підсудних. Справа щодо них слухається вже понад  2 роки в Святошинському суді Києва.

Екс-командир спецроти київського "Беркута" Дмитро Садовник, який утік з-під домашнього арешту, у вересні 2014 року отримав російське громадянство вже через два місяці після втечі.

Нагадаємо, парад "Безсмертного полку України" відбувся в Москві 9 травня. Повідомлялося також, що участь у параді взяв колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, якого підозрюють у злочинах проти людяності під час подій Євромайдану.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики