Цензор.НЕТ

03.06.18 17:04

Рідні загиблих на Донбасі воїнів вимагають від київської влади припинити розміщувати біотуалети біля Стіни пам'яті. ВIДЕО

Сім'ї загиблих вимагають від влади Києва припинити розміщувати мобільні туалети біля Стіни пам'яті загиблих унаслідок російської агресії героїв і заборонити парковку автомобілів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, оприлюднивши відео з сім'ями загиблих і волонтерами, причетними до створення меморіалу.

Рідні загиблих героїв закликали ставитися гідно до пам'яті воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну.

Волонтер гуманітарної місії "Евакуація-200" Павло Нетьосов, що займається пошуком, упізнанням і поверненням додому тіл українських військових, загиблих на Донбасі, заявив, що "ситуація зі Стіною пам'яті, цією вулицею, з припаркованими машинами, з розважальними заходами, сміттєвими баками, біотуалетами, повторюється щороку".

"Люди-організатори, які прийшли з нами розмовляти, у них навіть розуміння немає, що вони щось не так зробили. Їх не бентежить, що туалети стоять. Це означає, що ми прогнили від самого низу до самого верху", - зазначив Нетьосов.

Нагадаємо, Стіну пам'яті загиблих героїв було відкрито 30 травня 2015 року на Трьохсвятительській вулиці біля Михайлівського монастиря. Зараз на ній увічнено 3700 загиблих українських захисників від початку російської агресії до лютого 2016 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики