Цензор.НЕТ

06.06.18 14:47

Порошенко закликав Раду підтримати його законопроект про Антикорупційний суд. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів Верховної Ради підтримати поданий ним законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні, що дасть можливість завершити створення ефективної антикорупційної інфраструктури в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він сказав під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів зі Спадкоємним Принцом Князівства Ліхтенштейн Алоїзом у середу в Києві.

"Висловлюю дуже тверде сподівання, прохання, звернення до народних депутатів з тим, щоб найближчим часом проголосували і підтримали президентський законопроект про створення Антикорупційного суду. І висловлюю сподівання, щоб, коли це станеться, ми до кінця поточного року в основному завершили процедури зі створення суду", - заявив Президент.

Глава держави зазначив, що початок роботи Антикорупційного суду ще в 2018 році завершить створення ефективної антикорупційної інфраструктури, що охоплює Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Національне агентство запобігання корупції, запровадження електронних декларацій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики