Цензор.НЕТ

13.06.18 23:46

Держава отримала майже 200 млн грн від реалізації арештованого майна корупціонерів, - АРМА. ВIДЕО

Майже 200 мільйонів гривень держава отримала від реалізації майна і переказаних грошей.

Про це в програмі "Нині Вже" на Громадському повідомила радник голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) Олена Галігузова, інформує Цензор.НЕТ.

.

"Наразі на рахунку державного банку є майже 200 мільйонів гривень. Це від реалізації майна та грошові кошти, які були переказані. І з початку року вже відсотків нараховано на понад 6 мільйонів гривень. Від реалізації транспортних засобів та зернових культур", — зазначила вона.

"Від управління активами, які були передані, лише за останні 2 місяці було переказано понад 2 мільйони до державного бюджету України і ми очікуємо, що ця сума буде постійно зростати", —додала Галігузова.

Вона зазначила, що АРМА особисто не управляє активами, а передає активи компанії-управителю з нерухомості.

Зокрема, ідеться про бізнес-центр "Гулівер", поверхи якого було арештовано у справі екс-міністра доходів часів Януковича Олександра Клименка.

""Гулівер" було успішно передано в управління наступному управителю, уже здаються деякі поверхи в оренду й отримуються прибутки", — додала Галігузова.

В АРМА також повідомили, що готові отримати в управління Межигір'я.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики