У всіх великих містах Донбасу відбудуться комплексні відпрацювання силами ООС, - Нацполіція. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

7360 20

За розпорядженням командувача операції Об'єднаних сил комплексні відпрацювання відбудуться у всіх великих містах Донбасу.

За наказом командувача операції Об'єднаних сил Сергія Наєва в Краматорську проведено два етапи оперативно-профілактичного відпрацювання, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацполіції. Комплексні заходи мають посилити рівень безпеки в місті та нейтралізувати будь-які загрози для громадян. Участь у спецоперації взяли всі підрозділи, задіяні в ООС, зокрема поліція.

Відпрацювання проводилось протягом двох днів (23 і 29 червня) у вечірній і нічний час, на які зазвичай припадає пік злочинів.

На кожному етапі в спецоперації було задіяно співробітників Краматорського відділу поліції, управління патрульної поліції, підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення, військовослужбовців Нацгвардії і військової служби правопорядку.

Місто і прилеглі селища патрулювали в посиленому режимі піші та автомобільні наряди. Для ефективнішого реагування на звернення громадян чергували додаткові слідчо-оперативні групи. В'їзди-виїзди з міста і стратегічні транспортні розв'язки прикривали мобільні блокпости і бронегрупи на спецтехніці.

Під час інструктажу групи отримали завдання щодо виявлення та припинення діяльності організованих злочинних груп, учасників незаконних збройних формувань, профілактики тяжких злочинів, забезпечення охорони громадського порядку, а також виявлення фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухівки.

Під час спецоперації було розкрито 18 злочинів. Всіх підозрюваних притягнуто до кримінальної відповідальності.

Зокрема, поліцейські затримали трьох бойовиків, які в 2014 році чергували на блокпостах терористів, здійснюючи незаконну фільтрацію громадян і виявляючи українських патріотів.

Розшукано та затримано серійного злодія, який зробив не менше 4 крадіжок із квартир громадян. Також правоохоронці встановили особи двох зловмисників, які з січня цього року обкрадали приватні будинки місцевих жителів. Загалом розкрито 8 майнових злочинів.

Правоохоронці припинили 4 наркозлочини. Зокрема, у краматорчанина вдома вилучили шприц із речовиною, що схожа на опій ацетильований, та посів нарковмісних рослин.

Крім того, поліцейські склали 163 протоколи за адміністративні правопорушення. Зокрема, було припинено 28 порушень безпеки дорожнього руху, відсторонено від управління транспортом 7 водіїв у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння.

Співробітники поліції виявили і притягнули до відповідальності 7 осіб, які вчинили насильство в сім'ї. Сім'ї взято на контроль.

Також виявлено іноземця, який незаконно перебував на території України.

Загалом під час відпрацювання було перевірено понад 600 осіб і стільки ж транспортних засобів.

За розпорядженням командувача операції Об'єднаних сил такі комплексні відпрацювання відбудуться у всіх великих містах Донбасу.

У всіх великих містах Донбасу відбудуться комплексні відпрацювання силами ООС, - Нацполіція 01
У всіх великих містах Донбасу відбудуться комплексні відпрацювання силами ООС, - Нацполіція 02
У всіх великих містах Донбасу відбудуться комплексні відпрацювання силами ООС, - Нацполіція 03
У всіх великих містах Донбасу відбудуться комплексні відпрацювання силами ООС, - Нацполіція 04