"Путін із задоволенням віддав би Донбас, якби в нього була можливість не надто поганий вигляд мати після цього", - Аслунд. ВIДЕО

28699 126

Конфлікт на Донбасі найближчим часом не завершиться, якщо в Росії не зміниться режим.

Про це сказав старший науковий співробітник Atlantic Council, шведсько-американський економіст Андерс Аслунд в інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на каналі "112 Україна", пише Цензор.НЕТ.

"Я думаю, Путін із задоволенням віддав би Донбас, якби в нього була можливість не надто поганий мати вигляд після цього", - зазначив аналітик. За його словами, якщо президент РФ захоче це зробити, то "зможе щось вигадати", оскільки контролює систему пропаганди в Росії.

"Досить подивитися Дмитра Кисельова, щоб зрозуміти, що там величезні можливості... Вони хочуть мати дієві домовленості, але не знають, як це зробити. Водночас зверніть увагу на "голос Путіна" в Україні. Тут будуть президентські вибори за 10 місяців, а за шість місяців - парламентські. Він міг би впливати на вибори в Україні. Думаю, протягом найближчих півтора року мало що вдасться зробити і Україні, і Росії щодо цього конфлікту", - сказав Аслунд.

Він також зазначив, що, "якщо в Росії не станеться нічого страшного, через що режим зламається", конфлікт на сході України триватиме.

Топ коментарі
+43 bios22
не слишком плохо плешивый будет выглядеть в гробу !
показати весь коментар
01.07.2018 18:30
+22 Антип61
Хуйлу хорошо выглядеть не светит при любом раскладе.
показати весь коментар
01.07.2018 18:30
+19 5 копійок
Дамбаський конфлікт продовжуватиметься до останнього дамбасянина.
показати весь коментар
01.07.2018 18:32