Сенцов дуже блідий, переважно лежить, але примусово його поки не годують, - адвокат Дінзе. ВIДЕО

32475 101

Тиждень тому українського політв'язня Олега Сенцова відвідував його адвокат Дмитро Дінзе.

Про це він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна", інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, примусове годування Сенцов раніше обговорював із начальником медичної частини. І планував його після того, як настане друга криза. Дінзе уточнив, що перша криза була на 26-й день голодування.

Він розповів, що під "годуванням" мається на увазі прийом білково-вітамінної суміші, схожої на дитяче харчування. Дають її тим, хто деякий час продовжує голодування і не може вживати нормальну їжу. Поки Сенцова примусово не годують.

"На той момент, коли я в нього був, це було тиждень тому, він був у стабільному стані. Єдине, що дуже блідий. Як кажуть, мозок не отримує достатньо поживних речовин, він досить погано мислив. Намагається перебувати в медичній частині, переважно лежати. Не ходить, як правило. Каже, що це досить важко та енергозатратно", - зазначив Дінзе.

Нагадаємо, в серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. Український режисер був визнаний винним у створенні на території півострова терористичного угруповання. О.Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більш відомій як "Білий ведмідь".

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. У такий спосіб Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.