Цензор.НЕТ

02.07.18 11:51

"Щеня голопузе! Ти шо, бл#дь! А ну, бігом нах#й з автобуса!" - водій автобуса Слов'янськ-Билбасівка відмовив у проїзді і побив пасажира з єдиним квитком. ВIДЕО

У Слов'янську Донецької області водій маршрутки відмовився везти пасажира з Єдиним квитком і силою виштовхав його з автобуса. Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соцмережі написав постраждалий пасажир Влад Самусенко.

"Я зайшов в автобус, маршрут цього автобуса АС Слов'янськ - Билбасівка. Надавши документ Єдиного квитка водієві, почув на свою адресу ненормативну лексику. І внаслідок цього до мене було застосовано фізичний вплив", - написав він і опублікував відео інциденту.

На записі видно, що водій накидається на Самусенка з нецензурною лексикою, після чого починає душити і виштовхує з автобуса. На місце інциденту було викликано поліцію та медиків, які зафіксували в Самусенка завдання водієм тілесних ушкодження.

Єдиний квиток видається дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають у дитячих будинках або навчаються в школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу, загальноосвітніх школах, професійних навчально-виховних закладах та вишах. Цей документ дає право дітям вищезазначених категорій на безкоштовне відвідування кінотеатрів, виставок, музеїв, спортивних споруд і безкоштовний проїзд у громадському міському та приміському транспорті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики