Цензор.НЕТ

03.07.18 16:30

У сербському Новому Саді встановлять пам'ятник Тарасу Шевченку. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко і президент Сербії Олександр Вучич домовилися про встановлення в сербському місті Новий Сад пам'ятника українському поетові Тарасу Шевченку.

У сербському Новому Саді встановлять пам'ятник Тарасу Шевченку. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я хочу подякувати пану президенту за дуже важливу річ у питаннях нашої гуманітарної співпраці. Прямо зараз вирішили питання прискорення встановлення пам'ятника видатному українському поету - батькові української нації Тарасу Григоровичу Шевченку в Новому Саді. І я сподіваюсь, що під час наступного візиту ми зможемо спільно з паном президентом відкрити цей пам'ятник", - сказав П.Порошенко під час спільного брифінгу з О.Вучичем у Белграді у вівторок.

Глава Української держави зазначив, що нині не існує жодних проблем у двосторонніх українсько-сербських відносинах. "Ми рішуче їх знімаємо. Ми рішуче розвиваємо двостороннє співробітництво в економічній, політичній, культурній, гуманітарній і безпековій сферах", - зазначив П.Порошенко.

У свою чергу О.Вучич висловив переконання щодо можливості поліпшення сербсько-українського співробітництва, а також констатував двостороннє бажання розширити і політичний діалог, і економічне співробітництво.

"Ми віримо, що незабаром у наших містах - Новому Саді, Белграді будуть і пам'ятники відомим українським літераторам. Що також культурна співпраця в різних галузях культури просуватиметься, і спортивна співпраця і також, відповідно, співробітництво в інших галузях", - зазначив президент Сербії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики