Цензор.НЕТ

06.07.18 17:27

За участь у договірних матчах оголосили 11 підозр: п'ятьом футболістам, чотирьом менеджерам клубів і двом тренерам, - Холодницький. ВIДЕО

Керівник антикорупційної прокуратури назвав кількість підозрюваних у договірних матчах.

Голова Спеціальної антикорупційної прокуратури та перший віце-президент ФФУ Назар Холодницький розповів про хід розслідування справ про договірні матчі в українському футболі. Про це він повідомив в ефірі Футбол NEWS, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

За словами Холодницького, у слідства вже є 11 підозрюваних, серед яких п'ять футболістів, чотири менеджери клубів і двоє тренерів. Їхні імена оприлюднять після того, як провадження передадуть до суду.

"Сподіваюся, що до кінця літа побачимо перші провадження в судах. Це не ті провадження, які мають розглядатися роками або багато місяців. Два-три місяці цілком достатньо з тією доказовою базою, яку ми побачили. Прізвища підозрюваних озвучать тільки після того, як складуть обвинувальні акти. Тобто, що швидше справа дійде до суду, то швидше стануть відомі імена фігурантів", - повідомив Холодницький.

Крім того, Холодницький повідомив, що обвинуваченим у договірних матчах футболістам можуть надати другий шанс, однак тренери, менеджери і власники клубів, які свідомо займалися корупцією, не повинні згодом мати жодного відношення до футболу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики