Цензор.НЕТ

09.07.18 11:54

Бурбак про оновлення ЦВК: Вийти із ситуації можна лише за допомогою нового подання президента із 13 прізвищами на 13 вакансій. ВIДЕО

Фракція "Народного фронту" у ВР наполягає на терміновому призначенні нових членів ЦВК, але ситуація, коли подання президента має 14 кандидатів на 13 посад членів ЦВК, "як мінімум не зрозуміла більшості залу".

Про це під час Погоджувальної ради у ВР заявив глава фракції НФ Максим Бурбак, зазначивши, що "до президентських і парламентських виборів має бути легітимна і працездатна ЦВК", передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За його словами, чинне виборче законодавство не передбачає такого квотного представництва, але й не забороняє його.

""Народний фронт" завжди стояв на принципах проведення вільних, демократичних виборів, щоб не було навіть натяків на можливість узурпації членів ЦВК в одних руках, в однієї політичної сили", - резюмував Бурбак.

Раніше, минулого четверга, народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики