Цензор.НЕТ

10.07.18 11:11

"Ніколи НФ не голосуватиме за будь-які обмеження прав журналістів", - Княжицький. ВIДЕО

Слід обмежити доступ до Верховної Ради тим, хто під виглядом журналістів заважає роботі і народних депутатів, і професійних представників ЗМІ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в кулуарах парламенту заявив депутат від "Народного фронту" Микола Княжицький, коментуючи  ініціативу регламентного комітету про заборону журналістам працювати в кулуарах Верховної Ради.

"Ніколи "Народний фронт" не голосуватиме за будь-які обмеження прав журналістів, тому що послідовно відстоює і підтримує розширення їхніх прав. (...) Представники нашої фракції лише говорили про те, що необхідно створити робочу групу і налагодити роботу журналістів у такий спосіб, щоб чесні журналісти мали доступ, щоб їхні права не було обмежено, а, можливо, навіть і розширено. А ті, хто, вдаючи журналістів, заважають роботі депутатів, не мали б такого доступу. і я це абсолютно підтримую. Але це жодним чином не стосується обмеження прав журналістів", - сказав він.

Нагадаємо, згідно з рекомендаціями для апарату ВР, ухваленими комітетом на чолі з депутатом від "Народного фронту" Павлом Пинзеником, для журналістів на третьому поверсі кулуарів зроблять прес-центр, а на перший та другий поверхи пускатимуть тільки народних депутатів, а також представників органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, іноземних громадян та громадян України за службовими посвідченнями, тимчасовими та гостьовими квитками.

На другому поверсі є вхід до пленарного залу, тому там зазвичай журналісти спілкуються з депутатами. На другому поверсі депутати також дають брифінги. На третьому поверсі розташована прес-ложа.

Підставою для такого рішення регламентного комітету став інцидент, що стався в травні 2018 року, коли один із фотографів оприлюднив знімок, на якому одна з представниць ЗМІ показувала непристойний жест у камеру. Її з подругою після цього звинуватили в неповазі до парламенту і позбавили акредитації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики