Об'єднані сили зменшили кількість стаціонарних блокпостів, збільшивши кількість рухливих, для створення ефекту несподіванки для ДРГ найманців РФ, - Наєв. ВIДЕО

22864 120

Одним із пріоритетів Об'єднаних сил на сьогодні є приведення блокпостів Національної поліції і Національної гвардії до вимог сучасності.

Як передає Цензор.НЕТ і посиланням на сторінку прес-центру ООС у Facebook, про це заявив командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв 17 липня під час робочої поїздки по місцях несення служби військовими Нацгвардії і співробітниками Нацполіції в Донецькій області.

Зазначається, що під час поїздки Командувач Об'єднаних сил перевірив обладнання місць несення служби, побутові умови особового складу. Також генерал-лейтенант Сергій Наєв обговорив із командирами блокпостів подальше вдосконалення позицій".

Командувач ООС підкреслив, що протягом перших двох місяців Об'єднані сили зменшили кількість стаціонарних блокпостів, натомість збільшивши кількість рухливих для підвищення комфорту переміщення місцевого населення, а також створення ефекту несподіванки для злочинців і диверсійних груп противника.