Цензор.НЕТ

24.07.18 10:59

"Ти вже не працюєш! Ти знаєш, чий це маршрут?!" - маршрутники у Вишневому побили поліцейського через зауваження одному з них після порушення ПДР. ВIДЕО

У маршрутці в м. Вишневе Київської області співробітник поліції, який їхав додому після служби, зробив зауваження водієві, який кілька разів порушив правила дорожнього руху, включно з проїздом на червоний сигнал світлофора.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Київ Оперативний", спочатку поліцейський зробив зауваження і попросив назвати державний номерний знак транспортного засобу як пасажир, не озвучивши своєї професії, проте водій ніяк не реагував.

Тоді чоловік показав посвідчення поліцейського і знову попросив назвати номерні знаки автобуса.

Після цього водій маршрутки почав нецензурно висловлюватися в бік поліцейського і заявляти, що він ніхто. Крім того, він відмовився зупинятися там, де було потрібно поліцейському. Замість цього він відвіз його на кінцеву, де разом зі своїм колегою побив правоохоронця.

"Одразу прибіг дружаня і вже удвох вони почали бити Ігоря. Через кілька секунд "помічник" почав задувати копа сльозогінним газом. Коли вони припинили лупасити, одразу почали телефонувати "рішалам", при цьому проговорюючи "ти вже не працюєш", "ти знаєш, чий це маршрут", "цей маршрут тримають такі люди, що тобі й не снилося" тощо", - йдеться в повідомленні.

Ти вже не працюєш! Ти знаєш, чий це маршрут?! - маршрутники у Вишневому побили поліцейського через зауваження одному з них після порушення ПДР 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики