Цензор.НЕТ

25.07.18 15:02

Невідомий забудовник під прикриттям тітушок вирізав частину Гостомельського лісу на Київщині. Поліція і прокуратура звернулися до суду. ВІДЕО+ФОТО

24 липня під прикриттям кількох десятків невідомих молодих людей спортивної статури невідомий забудовник зрізав сосни в лісовій частині смт Гостомель уздовж "Варшавської" траси.

Про це повідомляє місцеве видання gostomel.net.ua із посиланням на очевидців події, інформує Цензор.НЕТ.

Так, група молодиків із плакатами "Зупинимо рейдерське захоплення приватної території" оточили ділянку лісу, щоб місцеві жителі не змогли перешкоджати знищенню дерев. Протягом короткого проміжку часу на очах у жителів ЖК "Чеський квартал" було знищено майже всі дерева на лісовій ділянці.

Люди намагалися зупинити безчинство, але марно. На місце події було викликано поліцію.

"Хлопцям років по 16-20. Всі спортивної статури. Вони кажуть, що вони інвестори. Вимагають не заважати законному будівництву", - коментує автор відео Олена Масон.

Видання зазначає, що ця ділянка була передана з ініціативи Надії Дудник (дочка селищного голови Гостомеля Юрія Прилипка) в руки приватного забудовника.

Як повідомив у коментарі Цензор.НЕТ начальник відділу комунікації поліції Київської області Микола Жукович, правоохоронці, які прибули на місце вирубки, зібрали свідчення місцевих жителів і вжили заходів, щоб вгамувати конфлікт між гостомельчанами й невідомими молодими людьми. Крім того, представника забудовника попросили надати документи на цю ділянку, на що було отримано відмову.

"У зв'язку з цим нами і прокуратурою було прийнято рішення звернутися до суду, щоб накласти арешт на цю ділянку. Засідання має відбутися сьогодні", - сказав Жукович, додавши, що в разі якщо забудовник не з'явиться на засідання суду і не надасть дозвільні документи на землю, буде проведена оцінка заподіяного збитку з подальшим притягненням його до відповідальності.

Невідомий забудовник під прикриттям тітушок вирізав частину Гостомельського лісу на Київщині. Поліція і прокуратура звернулися до суду 01
Невідомий забудовник під прикриттям тітушок вирізав частину Гостомельського лісу на Київщині. Поліція і прокуратура звернулися до суду 02
Невідомий забудовник під прикриттям тітушок вирізав частину Гостомельського лісу на Київщині. Поліція і прокуратура звернулися до суду 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики