Цензор.НЕТ

27.07.18 09:09

"Бабченко вижив, але робота тих, хто боровся за правду, стала набагато складнішою", - СБУ опублікувала фільм телеканалу BBC. ВIДЕО

28-хвилинна стрічка, знята British Broadcasting Corporation (BBC), розповідає про спецоперацію, під час якої було зімітовано смерть російського журналіста Аркадія Бабченка і вдалося запобігти його замовному вбивству.

Відео опубліковано на YouTube Служби безпеки України, передає Цензор.НЕТ.

Кадри оперативної відеозйомки, затримання підозрюваного замовника вбивства, інтерв'ю з Бабченком, його дружиною, головою СБУ Василем Грицаком і "кілером".

"Я більше не контролюю свою долю. Усе зійшло нанівець. Життя знову зламано, і ти смієш питати мене, чому я так критикую Путіна? Ось чому я не люблю його. Чому, дідько, вони повинні приходити сюди і вбивати людей?"- каже на завершення фільму Аркадій Бабченко.

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося про вбивство в Києві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

30 травня стало відомо, що Бабченко живий. СБУ провела спецоперацію з метою затримання замовника замаху.

Глава СБУ Грицак заявив: "Спецслужби РФ заплатили за вбивство Бабченка $40 тисяч, організатора затримано". СБУ також опублікувало розмову між виконавцем і замовником вбивства Бабченка: "Сумочка у тебе готова? Тобі ж треба буде дати інструмент". Крім того, відомство оприлюднило кадри затримання замовника "вбивства" Бабченка: "Зараз усе розповімо".

31 травня суд заарештував на 60 діб Германа, підозрюваного в організації вбивства Бабченка.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що інсценування вбивства Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, на яких планувався замах.

18 червня суд залишив Бориса Германа під вартою.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики