Цензор.НЕТ

30.07.18 12:02

Штаб ООС: Азовське узбережжя постійно патрулюється для недопущення висадки ворожого десанту. ВIДЕО

Усі підрозділи операції Об'єднаних сил здійснюють постійні тренування на Азовському узбережжі з метою підвищення готовності до відбиття нападу ворожого морського десанту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр штабу ООС на сторінці в Facebook.

"В Об'єднаних силах приділяється значна увага обороні Азовського узбережжя щодо недопущення висадки ворожого морського десанту. Дії сухопутного угруповання будуть підтримані всіма силами і засобами, необхідними для запобігання вторгнення з моря. За наказом Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі підрозділи, які задіяні до оборони морського узбережжя, здійснюють постійні тренування з метою підвищення готовності до відбиття нападу", - йдеться в повідомленні.

Так, минулого тижня протягом двох днів поблизу Маріуполя свою підготовку підвищували авіаційні навідники армійської авіації, які наводили на морські цілі бойові та транспортно-бойові вертольоти, а саме Мі-24 та Мі-8.

"Проведений захід показав - авіаційні навідники готові до бойового наведення авіації на морські цілі й у взаємодії з екіпажами вертольотів забезпечать влучну стрільбу по противнику", - зауважили в штабі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики