"Вітальку зараз прикінчать. Він уже просто дістав. Усіх дістав": Убитий у Бердянську Олешко (Сармат) заявляв про погрози на його адресу. АУДІО

24647 71

Убитий сьогодні в Бердянську боєць батальйону "Донбас", активіст Віталій Олешко (позивний Сармат) заявляв про погрози на його адресу.

Як передає Цензор.НЕТ, Віталій Олешко 6 липня опублікував на сторінці у Facebook запис телефонної розмови, з голосом людини, схожим на голос депутата міськради Владислава Кюрчева. Під час розмови звучать слова: "Вітальку (Сармата. - Ред.) зараз прикінчать. Його прикінчать. Він уже просто дістав. Усіх дістав".

Коментуючи цей запис, Олешко написав: "Голос, схожий на депутата Бердянської міської ради Кюрчева, стверджує, що Вітальку прикінчать, Вітальку зараз прикінчать. Він уже просто дістав. Ну, це зрозуміло. Не зовсім, щоправда, зрозуміла роль у цій історії СБУ.

І, так. Цей голос також стверджує, що люди, які біля Вітальки,Вітальку зараз прикінчать. Він уже просто дістав. Усіх дістав: Убитий у Бердянську Олешко (Сармат) заявляв про погрози на його адресу 01😃починають поводитися так само. Бінго, друзі".

Пізніше, як повідомляє місцеве видання "Город", 10 липня, на розширену апаратну нараду у виконком мерії прийшла група громадських діячів: Віталій Олешко, Сергій Кисіль, Леонід Подколзин та інші.

Олешко взяв слово на самому початку засідання і заявив про те, що йому, а також ряду інших громадських діячів погрожують представники влади. Він заявив, що в його розпорядженні є аудіозапис з погрозами і зажадав прослухати його привселюдно.

Міський голова Володимир Чепурний відмовився це зробити, запропонувавши громадським діячам іти до суду і в правоохоронні органи. Виникла перепалка, через що мер закрив апаратну нараду, так і не почавши її, і пішов до свого кабінету.

Як пояснив журналістам Сергій Кисіль, у записі є чіткі погрози на адресу громадських діячів. Саме тому вони прийшли до виконкому з двома вимогами. Перша - до мера: звільнити Владислава Кюрчева з посади директора комунального підприємства "Міськліфт". Друга - до секретаря ради Олексія Холода: почати процедуру відкликання Владислава Кюрчева і позбавити його повноважень депутата міської ради.