Цензор.НЕТ

01.08.18 13:33

"Ви - зло в чистому вигляді!": Степанов попросить Гройсмана заборонити діяльність Держекоінспекції в портах України. ВIДЕО

Голова Одеської ОДА Максим Степанов звернеться до Кабінету Міністрів України з проханням перевірити дії Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря в портах Одеської області.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Одеської ОДА, це викликано численними зверненнями підприємців з приводу неправомірних, на їхню думку, дій інспекції, які призводять до затримки суден, завдають значної шкоди судновласникам, а також псують міжнародний імідж Одеської області і України в цілому.

"До мене постійно звертаються представники бізнесу, як локального, так і міжнародного, які працюють у наших портах та вкладають інвестиції у регіон зі схожими скаргами на безпрецедентні дії Державної екоінспекції. Вони розповідають про перевірки із численними порушеннями, які проводяться за відсутності закріпленого на нормативному рівні механізму. Коли я почав із цим детально розбиратися, у мене був шок! На вимогу Державної екологічної інспекції регулярно відбувається затримання морських суден у пунктах пропуску через державний кордон. Це — колосальні матеріальні збитки. Через це ми втрачаємо імідж регіону, який є транспортним хабом України на міжнародній арені. Уявіть, ми — єдина країна Європи, при "заході" у яку судновласники вимушені закладати додаткові кошти у бюджет, по 3-5 тисяч доларів, для проходження так званого "екологічного контролю"", — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Також очільник регіону наголосив, що усі скарги від суб’єктів господарювання буде передано до прокуратури.

Зазначимо, під час наради щодо обговорення проблемних питань взаємодії суб’єктів господарювання із Державною екологічною інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря представники бізнесу розповіли, зокрема, про випадки, коли порушення фіксуються інспекторами найчастіше у п’ятницю. Це призводить до простою судна протягом вихідних днів. Підприємці зазначають, середня вартість такого простою на добу складає близько 20-30 тисяч доларів США

За результатами наради Степанов написав у Facebook: "Про корупцію. Про те, що вбиває нашу країну.

Екологічна інспекція Західно-Північного регіону Чорного моря, ви - зло в чистому вигляді! І нічого спільного з охороною навколишнього середовища ваша робота не має.

Я буду звертатися до Прем'єр-міністра та Уряду про заборону вашої діяльності в портах України!"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики