Цензор.НЕТ

10.08.18 08:14

Все залежить від Путіна, - сестра Сенцова Каплан про можливість його помилування. ВIДЕО

Сестра Олега Сенцова зазначила, що, якби Росія дотримувалася всіх юридичних процедур, то він взагалі б не сидів жодного дня.

Сестра українського режисера, політв'язня Олега Сенцова Наталія Каплан заявила, що процедура помилування Сенцова залежить лише від російського президента Володимира Путіна. Про це Каплан повідомила в ефірі "Громадського", передає Цензор.НЕТ.

9 серпня в адміністрації президента РФ заявили, що отримали клопотання про помилування Сенцова від його матері, але "не готові говорити про реакцію".

"Там усе залежить від Путіна. Насправді лист прийшов далеко не сьогодні. Він уже доволі довго там лежить, в Адміністрації президента", - зазначила Каплан.

Вона додала, що в російському законодавстві є процедура помилування за клопотанням матері ув’язненого, але в ситуації із Сенцовим рішення ухвалює лише Путін.

"Там далі на все воля російського царя", - наголосила сестра Сенцова.

Ведуча нагадала, що, за словами адвоката Дмитра Дінзе, процедура помилування в РФ триває доволі довго, проте Каплан впевнена, що в питанні звільнення Сенцова визначальною є політична воля російського керівництва.

"Так, там має комісія розглядати додаткові документи, але треба розуміти, якщо буде політична воля - це все буде зроблено за дві секунди. Це взагалі не питання. Тобто дивитися тут лише на процедури неправильно. Якщо б Росія дотримувалася всіх юридичних процедур, то Олег взагалі б ні доби не сидів", - наголосила вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики