Цензор.НЕТ

12.08.18 08:41

Підготовка до опалювального сезону відбувається за планом, 67 відсотків практично готово, - Зубко. ВIДЕО

Близько двох третин об'єктів соціального сектора і теплопостачальні підприємства вже підготовлено до опалювального сезону 2018/2019 років.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в ефірі каналу "Україна", інформує Цензор.НЕТ.

"Триває планова підготовка до опалювального сезону. Нас цікавлять і підприємства, які мають постачати теплову енергію, так і ті, хто має її споживати. Це насамперед дитячі садки, школи та медичні заклади. Питання - в житловому секторі. Ми зараз рухаємося згідно з планом. 67 відсотків практично готово. Передусім нас цікавить підготовка навчальних закладів, адже там практично іде здача до 1 вересня", - зазначив він.

За його словами, моніторинг підготовки до опалювального сезону соціальних об'єктів проводиться наприкінці кожного місяця.

Він поскаржився, що витрати на підготовку до опалювального сезону нижчі, ніж у минулі роки. Водночас розрахунки за газ і електроенергію підприємства ТКЕ здійснюють за плановим графіком. Також він подякував тим українцям, які не отримують субсидії, за своєчасно сплачені комунальні платежі. 

Нагадаємо, 25 липня віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що спостерігається відставання від графіка підготовки регіонів до опалювального сезону.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики