Цензор.НЕТ

16.08.18 11:58

У Мінкульті спробували протягнути дозвіл на будівництво багатоповерхівок в охоронній зоні київського ботсаду на Печерську, - нардеп Лещенко. ВIДЕО

Члени науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України спробували ухвалити рішення, що дозволяє будівництво двох багатоповерхівок в охоронній зоні Ботсаду на Печерську.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це написав на своїй сторінці в соцмережі нардеп Сергій Лещенко і опублікував відеозапис засідання чиновників Мінкульту.

"Здавалося б, елементарне рішення - будівництво неможливе у 200-метровій охоронній зоні. Це все - пам'ятник ландшафту місцевого значення "Історичний ландшафт Київських гір і долини Дніпра". Але коли забудовникові дуже треба, то в хід ідуть будь-які абсурдні аргументи. І ось триває голосування. Результати: 5 - за, 1 - проти, 5 - утрималися. 5 з 11 - рішення не ухвалено.

Здавалося, все! Але дуже треба забудовнику. І рада спробувала протягнути рішення, стверджуючи, що у глави... не один голос, а два! З геніальною ідеєю виступила секретар засідання, приставлена ​​з Мінкульту. Весь цей абсурд фіксувався на відео - просто подивіться, як майже 10 хвилин не могли оголосити рішення за результату 5 "за", 1 "проти", 5 "утримався". У підсумку, голова засідання довго м'явся і намагався знайти вихід із ситуації, видавав перли на кшталт "не готовий оголосити результати, треба рішення юристів". Зрештою, він видавив "рішення не ухвалено"", - пише в коментарі до запису Лещенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики