Цензор.НЕТ

19.08.18 22:26

Він почав давати вказівки для дочки, і я зрозуміла, що це Олег, - мати Сенцова розповіла про розмову з сином. ВIДЕО

Мати Олега Сенцова розповіла про свої переживання і спілкування з сином. Жінка поділилася, що їй подзвонили вночі і повідомили про начебто переліт сина, після чого її стан різко погіршився.

Того ж дня Олег дзвонив їй з колонії, щоб привітати з днем народження, йдеться в сюжеті Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.

"Вірите? Розмовляти не можу. Я ж його давно не чула. У мене все трясеться, сльози течуть, що  казати, взагалі не знаю. Потім він мені почав казати, що робити Аліні. Я так засміялася, сказала: "Синку, зараз я зрозуміла, що це ти, що ти живий. Бо вказівки нам почав давати", - згадує жінка.

Нагадаємо, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Олексія Чирнія затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичного співтовариства.

16 травня 2018 року адвокат Олега Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

8 серпня сестра О.Сенцова Наталія Каплан повідомила, що він продовжує голодування в російській колонії, майже не встає. "Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення", - написала Н.Каплан на своїй сторінці в Facebook.

Після цього Л.Денісова звернулася до російського колеги Тетяни Москалькової і голови Ради розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті РФ Михайла Федотова з проханням обговорити будь-які умови обміну українського режисера для його порятунку. Український омбудсмен підкреслила, що ситуація з О.Сенцовим вимагає негайного реагування з огляду на погіршення стану його здоров'я через тривале голодування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики