Цензор.НЕТ

21.08.18 00:15

Сенцов голодує не для себе, а заради звільнення 60 українських заручників, тому я готовий віддати життя за нього, - Бабченко. ВIДЕО

Російський журналіст Аркадій Бабченко підтвердив готовність погодитися, якщо йому надійде пропозиція на обмін з українським режисером Олегом Сенцовим.

Про це журналіст заявив в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK, інформує Цензор.НЕТ.

"Я не розумію, чому це неможливо. Якщо я їм так потрібен, і вони готові витратити 4000 доларів, щоб мене вбити, то чому ні? Я готовий. Я говорю це цілком серйозно", - заявив російський журналіст.

Аркадій Бабченко зізнався, що йому важко дивитися на те, як Олег Сенцов вмирає в російській в'язниці.

Бабченко також розповів, як прийняв рішення зробити заяву про свій обмін на Сенцова.

"Оскільки тоді у мене був ресурс - величезна публічність і зацікавленість російських спецслужб у мені, я вирішив використовувати цей ресурс. І заява ця прозвучала так сильно, що привернула ще більше уваги до цієї проблеми", - зазначив гість програми.

Бабченко додав, що Олег Сенцов готовий померти за свободу інших, тому він готовий до тюремного ув'язнення за його життя.

"Сенцов готовий віддати своє життя за інших. Він голодує не за своє життя. І чому я написав про 60 людей? Бо Сенцов голодує не за своє звільнення, він просить, щоби звільнили 60 українських заручників. А якщо він готовий віддати життя за інших – я готовий віддати своє життя за нього. Я говорю це цілком серйозно!" – наголосив Аркадій Бабченко і додав, що якщо до нього таки надійде пропозиція обміняти себе на Сенцова, він обов’язково погодиться.

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося про вбивство в Києві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

30 травня стало відомо, що Бабченко живий. СБУ провела спецоперацію з метою затримання замовника замаху.

У липні Аркадій Бабченко заявив, що готовий обміняти себе на в'язня Кремля Олега Сенцова.

У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова, затриманого в окупованому Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичного співтовариства. Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більш відомій як "Білий ведмідь".

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики