Цензор.НЕТ

29.08.18 11:17

"Володимире Володимировичу, поверніть мого сина": історія москвича Сидорова, який воював на боці терористів на Донбасі. ВIДЕО

Одним з кандидатів на обмін є російський найманець Денис Сидоров. Зараз він відбуває покарання в колонії суворого режиму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті "Вікон" на СТБ, який є другим у серії сюжетів про російських найманців, що воювали на боці терористів Донбасу. Сьогодні вони є кандидатами для обміну на українських в'язнів Кремля.

У сюжеті розповідається про москвича Дениса Сидорова. Він ветеран чеченської війни і офіцер російської поліції. Пішов воювати на боці терористів Донбасу. Як він каже, "за покликом серця поїхав захищати людей, які потрапили в біду". Його ж рідні впевнені, що Сидоров поїхав в Україну, тому що не міг знайти роботу за фахом у Москві. Останнім часом він працював на ринку.

Був захоплений у полон українською армією у вересні 2016 року. Зараз він сидить у Житомирській в'язниці. Написав прохання про помилування, хоча від своїх переконань не відмовляється.

Як зазначає журналістка, своїй державі він не потрібен. До нього жодного разу не приїжджав російський консул. З його родиною ніхто з представників російської влади також не вийшов на зв'язок. Про те, що трапилося, дружині Сидорова повідомив український слідчий. Безкоштовного адвоката Сидорову також надала Україна. Рідні Сидорова до останнього не знали, що Україна готова обміняти Сидорова на когось з українських в'язнів.

Уперше він погодився дати інтерв'ю журналістам.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики